Тренування з тенісу на кортах Vihola, Княжичі

Школа тенісу Play Tennis Kyiv пропонує заняття з тенісу для дітей та дорослих на кортах Vihola, Княжичи. Недалеко від Броварів.
Проводяться групові та індивідуальні заняття для дітей та дорослих. Заняття проводяться для будь-якого віку та рівня гри.Для початківців відбувається поступове навчання техніці всіх ударів, навчання тренуватися вдвох з іншими учнями з поступовим виходом для гри на рахунок з усіма суперниками.

За розкладом, або за більшою інформацією приєднуйтесь в telegram групу @tennistrainingskyiv
Приєднуйтесь до нас в Instagram тут
Також, поряд, проводяться тренування неподалік від метро Лівобережна, на кортах на бульварі Шамо або по вул. Євгена Сверстюка

063 653 64 60 (viber, telegram)
050 465 46 09 Олексій Бут

Нижче показані відео тренування на кортах Vihola від Play Tennis Kyiv

За допомоги якісної програми ми впенені, що кожен може навчитися цьому виду спорту, незалежно від попереднього досвіду та рівня володіння технікою. Наша методика викладання призначена для того, щоб навчання тенісу було простим та доступним для кожного, розбиваючи його на зрозумілі та контрольовані етапи. Це означає, що кожен учень може просуватися власним темпом, залежно від кількості часу, яку він відводить на вправи та вдосконалення нових навичок.

Наша головна мета як тренерів — допомогти моїм учням досягти швидких результатів, щоб вони могли почати грати з іншими студентами якомога швидше. Гра з іншими — це чудовий спосіб покращити свою гру та збільшити впевненість на корті. Завдяки якісній програмі навчання учні можуть очікувати помітних покращень у своїй техніці та результативності, що допоможе їм насолоджуватися грою ще більше.

Наша мета допомогти учням досягти повного потенціалу на корті, чи вони початківці або більш досвідчені гравці. Якщо ви хочете навчитися грати в теніс весело та ефективно, то моя програма навчання саме те, що вам потрібно!

Також, ми проводимо турніри для своїх гравців та всіх бажаючих.