Багатоденні та одноденні турніри від Play Tennis Kyiv

Турніри по рівням для всіх бажаючих від Play Tennis Kyiv. Наші турніри поділяються на 2 головних типи: Багатоденні та Одноденні турніри.
Телеграм група турнірів: 
t.me/playtenniskyivopencup
Інстаграм: @play_tennis_kyiv

1.Одноденні турніри. Fast Cup
Детальний регламент турніру Fast Cup:
https://t.me/playtenniskyivopencup/5325

Хотіли б швидко та динамічно покращити свою гру в теніс? Хочете випробувати свої сили у змаганнях з іншими гравцями? Тоді вам точно сподобається турнір «Fast Cup«!
Цей турнір розрахований на один день і триватиме 2 або 3 години, залежно від кількості учасників. Грається в форматі тайбрейку по 30 хв матч, що дозволяє показати свої навички та здібності в максимально короткий час. Кругова система, кожен учасник турніру зіграє з усіма. По закінченню гри, баланс очок підраховується, і визначається переможець.
Турнір «Fast Cup» розрахований на гравців різного рівня майстерності. Турніри проводяться по рівнях, щоб кожен міг знайти свій виклик та суперника. На турнірах можна заробити очки в зальному рейтингу, що допоможе вам піднятися на наступний рівень в вашій грі.
Учасники турніру отримають медалі та воду.
Турніри проводяться на різних кортах в Києві для гравців всіх рівнів: від початківців до дуже сильних аматорів.
Турніри «Fast Cup» — це не тільки можливість змагатися, але й можливість зустріти нових друзів та поспілкуватися на тенісному корті.
Не пропустіть шанс покращити свою гру та змагатися з іншими гравцями на турнірах «Fast Cup»!

1. Одноденні турніри. Класичний формат.
Школа тенісу Play Tennis Kyiv запрошує всіх любителів тенісу на наші одноденні турніри класичного формату! Турніри проводяться на різних кортах із форматом 1 сет, до 6 геймів, без більше менше, з вирішальним очком при рахунку рівно. Це чудовий спосіб поборотися за перемогу в невимушеній атмосфері та отримати нові враження від ігрового процесу.
Наші турніри підходять для всіх бажаючих, незалежно від рівня підготовки. Ми дбаємо про те, щоб гравці грали зі своїми суперниками однакового рівня, щоб забезпечити адекватну конкуренцію та підвищити ігрову мотивацію.
Крім того, наші турніри — це гарний спосіб отримати бали в зальному рейтингу, які допоможуть піднятися в верхівки турнірної таблиці. Також ми надаємо медалі та воду для учасників турніру, щоб зробити ваш день ще приємнішим та комфортнішим.
Не зволікайте, записуйтесь на наші турніри вже сьогодні та покажіть свої навички в грі з кращими гравцями аматорами Києва!

2. Багатоденні турніри. 
Детальний регламент на цей турнір:
https://t.me/playtenniskyivopencup/5323

Наші багатоденні турніри в Києві — це унікальний формат, який пропонує 75% внеску учасників у призовий фонд. Грошові премії отримують гравці, які посіли перші три місця, а також за кожен виграний матч. Таким чином, кожен матч на наших турнірах має велике значення.
Після жеребкування гравці отримують список своїх суперників і турнірну таблицю. Кожен з них домовляється про гру в зручний для себе час і зручних кортах в Києві. Цей турнір має дуже суворий дедлайн, тому кожне коло турніру повинно бути зіграно за один тиждень.
Якщо ви хочете випробувати свої сили та вміння на наших турнірах, просто зареєструйтеся на нашому сайті та станьте частиною цієї захоплюючої спортивної події!

Посилання на корти в Києві

Для більш детальної інформацією звертайтесь:
096 120 00 29 Антон
063 653 64 60 Олексій

турніри Fast Cup для аматорів всіх рівнів в Києві
Турнирі для всх рівнів аматорів в Києві. Турніри Fast Cup
Багатоденні та одноденні турніри по рівням від Play Tennis Kyiv
Багатоденні та одноденні турніри по рівням від Play Tennis Kyiv

.

Турніри в Києві по рівням для всіх бажаючих від Play Tennis Kyiv

Турніри для любителів тенісу від Play Tennis Kyiv
Турніри для любителів тенісу від Play Tennis Kyiv