Школа тенісу Play Tennis Kyiv проводить заняття для дітей та дорослих на тенісних кортах МТА Арена, розташованих за адресою: Жуляни,  Повітрофлотський проспект, 63.

Пропонуються групові та індивідуальні заняття для дітей та дорослих. Проводимо дуже ефективні заняття з нуля, які дозволяють за короткий час опанувати на достатньо гарному рівні гру з іншими учнями.

Ефективні групові заняття з учнями за рівнем допоможуть постійно прогресувати під наглядом тренера з покращенням техніці, тактиці і інших аспектів гри.

Групові заняття проводяться для дітей та дорослих. Діти приймаються з віку 5 років. Є як групи для загального розвитку, які бажають красиво навчитися грати в теніс для себе і загального розвитку, так і групи для професійного заняття, участі у змаганнях.

Тренування проводять досвічені тренери з великим досвідом роботи. На тренуваннях робиться акцент на поступове опанування техніці тенісу і спаринговці з іншими гравцями і тренером, фізичний розвиток учнів. Учнями нашої школи є велика кількість любителів гри, які насолоджуються тенісом на своєму рівні.

Також, неподалік, проводяться тренування на кортах КНЕУ за адресоє: Антона Цедіка 18

Телеграм група з частковим розкладом тренувань на різних кортах
Наш інстаграм:
https://www.instagram.com/play_tennis_kyiv_school/

063 653 64 60 (viber, telegram)
050 465 46 09 Олексій Бут

Фрагменти тренувань на кортах МТА Арена

Заняття тенісом на кортах Арена Мта від Play Tennis Kyiv