Тренування з тенісу для початківців, теніс з нуля в Києві

Теніс — це чудовий вид спорту, який допомагає покращувати фізичну форму, розвивати координацію та концентрацію уваги. Для тих, хто тільки починає займатися тенісом, важливо правильно підійти до тренувань.

Тренування початківців відбуваються поетапно. В нашій школі тенісу навчання відбувається шляхом розбивання техніки на частини, таким чином всі учні, незалежно від віку і рівня підготовки, можуть опанувати сучасну техніку виконання всіх ударів. На кожному занятті вивчається наступна частина після пройдення попередньої. Це дозволяє зосередитися на деталях, вивчити кожен елемент і зробити його правильно.

Школа тенісу Play Tennis Kyiv має великий досвід роботи з початківцями. Головний тренер Олексій надає професійний підхід до тренувань і допомагає кожному учню постійно прогресувати. Результат не змусить себе чекати: вже після 10 тренувань відчутно покращуються навички та вміння, а також розуміння що для чого робиться і учень розуміє, як самому виравити помилки.

Якщо ви шукаєте професійний підхід до тренувань тенісу для початківців, обов’язково зверніть увагу на нашу школу тенісу Play Tennis Kyiv. Деталі та розклад занять можна переглянути Instagram-акаунті @play_tennis_kyiv_school. Розпочинайте тренування та насолоджуйтеся відчуттям від гри в теніс!

Працюємо на різних кортах в Києві. Приблизний розклад тренувань можливо переглянути в телеграм групі t.me/tennistrainingskyiv

+380636536460
+380504654609 Олексій

Нижче наведені результати учнів. Кількість уроків До 10