Тренування з тенісу, тренер з тенісу на кортах "Чемпіон", Київ

Заняття тенісом на кортах «Чемпіон» — це прекрасний вибір для початківців та професіоналів, дітей та дорослих, які хочуть покращити свої навички гри.

Один з головних переваг кортів «Чемпіон» — це їхній круглорічний доступ. Корти працюють під накриттям протягом усього року, що дозволяє тренуватися в будь-яку погоду, незалежно від температури та опадів.

У нашій школі «Play Tennis Kyiv» ми пропонуємо різні типи тренувань на кортах «Чемпіон», включаючи індивідуальні, спліт та групові. Наші тренери мають великий досвід роботи з дітьми та дорослими будь-якого рівня підготовки.

Наша школа зосереджена на покращенні технічних та тактичних навичок гри в теніс, та на допомозі учням в покращенні своєї фізичної підготовки. Ми розуміємо, що кожен учень має свої потреби та цілі, тому ми надаємо індивідуальний підхід до кожного учня.

Також ми проводимо тренування для дітей різного віку та рівня підготовки. Наші тренери мають досвід роботи з дітьми від 4 років, тому ми гарантуємо ефективний та безпечний підхід до тренувань для малечі. Ми намагаємося зробити процес навчання гри в теніс максимально веселим та захоплюючим для дітей.

Стежте за нами в Іnstagram @play_tennis_kyiv_school
За розкладом групових занять приєднуйесь в телеграм групу.

Також, поряд з цими кортами проводимо тренування на кортах Grand Prix

За більш детальною інформацією звертайтесь:

063 653 64 60 (viber, telegram)
050 465 46 09 Олексій